Visszajelzések

“Mindaddig, amíg a tudattalan tudatossá nem válik, a tudatalatti fogja irányítani az életed, és te sorsnak fogod hívni.” Carl Gustav Jung.
Számomra az igazi sikerélmény, mikor a kezelt személy csillogó szemmel és megkönnyebbülten távozik egy oldás után és persze ott van az a rengeteg csodás visszajelzés is, melyben megosztják velem a kezelés utáni tapasztalataikat és gyógyulásokat. Megtisztelő az a kölcsönös bizalom, amivel a hozzám forduló emberek megnyílnak előttem és beengednek az életük rejtett és féltett titkaiba. Hálás vagyok ezekért a tartalmas emberi kapcsolatokért.
……….

Szeretném leírni a tapasztalataimat, 2 kezelésen vagyok túl Faludi Évánál. Áprilisban becsípődött a jobb oldalamon a derekam olyannyira, hogy az egész jobb lábam zsibbadt. 3 éve ugyanez már megtörtént velem, akkor a fiam esküvőjére készültünk – mozg.rehabon kaptam rá kezeléseket is, jobb lett. Most a lányom esküvője állt előttem és mindenképpen rendbe szerettem volna júniusig jönni. Magamat kezeltem – gyógyszer, masszázs, gyógytorna, tens, lézer, mert most nem volt alkalmam befeküdni kórházba. Hatás időnként jobb, de inkább semmi. Ekkor már a főorvosnő is azt mondta, hogy kezdjek el foglalkozni a lelki oldallal is!!, mert biztos rá vagyok feszülve az esküvőre és itt már a gyógyszer nem fog segíteni.
Már az első kezelés is nagyon hatásos és érdekes volt, de a lényeg, hogy esküvő előtt 3 nappal voltam Évánál és utána szombaton végig táncoltam a kislányom esküvőjén!! Ezután eltelt 1 hónap mire a következő kezelés időpontja elérkezett, jobb lett a helyzet, de azért még nem múlt el teljesen a fájdalom addig. Viszont a 2 alkalom után most jelenleg már nem kell gyógyszer, a fájdalmam megszűnt és az ismerősöktől a visszajelzés, hogy ki vagyok virulva , jó rám nézni és ami a legjobb valóban jól is érzem magamat ez felbecsülhetetlen!
Köszönöm Évának. Mindenkinek ajánlom.
Hiszen az EGÉSZ-SÉG: Testi-Lelki-Szociális jóllét állapotán múlik.  – P.H.Sz.

……….

Februárban voltam az első „kezelésen”. Több fizikai betegségem van, bár ezt nagyon kevesen tudják rólam mert, ha kilépek a kapunkon életvidám, humoros emberré változom át és ezt nem játszom, alapból ilyen vagyok. Ami az egész életemet meghatározza az egy mentális betegség, amit bipoláris affektív zavarnak (magyarul mániás depressziónak ) hívnak. Hosszú évekbe telt, amíg elfogadtam és megtanultam ezzel élni, persze állandóan keresve a megoldást. Jelenleg 21 szem gyógyszert szedek naponta (pszihés =0) a többi betegségem miatt. Az első oldás jótékony hatását itthon tapasztaltam meg először. Döbbenetes és örömteli élmény: amikor bejöttem a házba világosság fogadott (évek óta szürkének láttam a házunkban mindent ) és este nem féltem, nem volt az a rossz érzés, mintha valami más is lenne rajtunk kívül a házban. A második oldás után, olyan érzés volt, mintha mindent tisztábban látnék és óriási súlytól szabadultam volna meg. A kezelés végén mintha, kicseréltek volna, persze a meglepetések csak ezután értek. Reggel kimentem a fürdőbe és csak akkor vettem észre, hogy simán felkeltem.( Reggeli történet eddig: felülés, fájdalmak, felállás még nagyobb fájdalmak, totyogás, sóhajtozás, legtöbbször elkeseredés, hogy már megint egy fájdalommal, fáradsággal teli nap következik.) Frissnek, energikusnak éreztem magam. Nem fáj a lábam folyamatosan, nem ébredek fel éjszaka a kezeim elzsibbadása és égő fájdalma miatt. A tisztább, világosabb látást rögtön észrevettem, amikor a számítógép elé ültem ( le kellett vennem a szemüvegem) Ismét látok és el is tudok olvasni távoli feliratokat. Szinte minden nap van valami kis jó, amit észreveszek. Természetesen folytatom. Százszor meg kell gondolnunk, mire költünk, de egy percig nem sajnáltam és sajnálom sem én, sem a férjem, hogy részt vettem a kezelésen. Mindenkinek ajánlani tudom és ajánlom is Faludi Évát, aki segített, hogy megújuljon az életem. Köszönöm  – H.K.Zs.

……….

 

Ha tudatosan tárjuk fel a múltat és elkezdjük begyógyítani az innen eredő sebeket, többé már nem a régi történetek fognak tudattalanul irányítani.